MKS Sparta Gryfice 3:0 Fala Międzyzdroje

Aktualności

Komedia w Kamieniu Pomorskim

• autor: Spartaa47, 2013-04-21 19:20

Gryf Kamień Pomorski 1:0 Sparta Gryfice

Od pierwszego gwizdka arbitra gospodarze chcieli pokazać, że są silnym zespołem na swoim terenie jednak Spartanie przetrwali ten szturm i uspokoili grę. Spotkanie rozgrywane było w centralnej części boiska, a posiadanie piłki można stwierdzić że było 50 na 50. W 25 minucie Gryf stworzył składną akcję i jeden z napastników dostał idealne podanie, kiedy to w sytuacji sam na sam skierował piłkę do siatki. Po tej bramce gryficzanie zaczęli coraz śmielej atakować bramkę rywala. W drugiej połowie nastąpiła masa błędów sędziów, którzy nie uznali bramki dla gryficzan oraz gwizdali spalone których nie było. Kiedy juniorzy z Gryfic konstruowali akcję to ciągle na boisku kładki się piłkarze z Kamienia, a sędzia tylko czekał kiedy to piłkarze dojdą do zdrowia. W 80 minucie czerwoną kartkę obejrzał Andrzej Mroczkowski, który po kolejnych błędach sędziego obraził głównego arbitra. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Gryfa Kamień Pomorski, jednak widać minimalną poprawę w grze Spartan, a za tydzień kolejny mecz. Tym razem na własnym boisku przeciwko Wybrzeżowi Rewalskiemu Rewal, a dziejszą pracę arbitrów należy zostawić bez komentarza.

Andrzej Mroczkowski (80'cz.kartka) - Hieronim Tęcza (70' Paweł Jackiewicz), Mateusz Sadowski, Piotr Ziółkowski, Jakub Dylewski - Marcin Zieliński, Maciej Kotwas (80' Mateusz Stalewski), Patryk Gierczak, Maciej Rogowski - Kornel Gójski (55' Dawid Kujawski), Mikołaj Folwarski.

Kartki : żółte - Jakub Dylewski, Mateusz Sadowski, Maciej Rogowski, czerwona - Andrzej Mroczkowski.